Autoekspedycja

To kilkudniowe wydarzenie, podczas którego studenci wybranych kierunków doświadczają różnych aspektów odpowiedzialności, z którymi zetkną się w przyszłości. Organizacja, która finansuje to przedsięwzięcie dzieli się z uczestnikami swoją pozytywną i twórczą filozofią funkcjonowania.

Autoekspedycja – szkoła pasji i odpowiedzialności daje więcej niż programy koncentrujące się na budowaniu wiedzy i przeprowadzaniu profesjonalnych staży. Pozostawia w pamięci to, co tak naprawdę jest najbliższe człowiekowi – wartości, emocje, ambicje, pasje i relacje z innymi ludźmi. Ostatecznie prowadzi, pod okiem doświadczonych moderatorów, do refleksji na temat własnych zdolności. Pokazuje jak realizować swoje zainteresowania w zgodzie z życiem zawodowym oraz podpowiada w co warto zainwestować swój wysiłek.

Organizator:

  • Wpływa na dobre postrzeganie marki wśród potencjalnych lub przyszłych pracowników, kontrahentów oraz klientów.
  • Tworzy wizerunek nie przez deklaracje, ale przez prezentowanie firmy i funkcjonujących w niej osób „w akcji”.
  • Przez zapoznanie uczestników z osobami pracującymi z poświęceniem w różnych dziedzinach, niekoniecznie komercyjnych, pokazuje swoją społeczną odpowiedzialność.

Uczestnicy:

  • Poprzez kontakt z ludźmi pracującymi z pasją na rzecz społeczności oraz biznesu konfrontują umiejętności oraz postawy znane z perspektywy studenta z nieznanymi im doświadczeniami. Od pasjonatów z różnych dziedzin życia zawodowego i społecznego dowiadują się jak z satysfakcją skutecznie działać dla siebie i dla innych.
  • W trakcie różnych form aktywności pracują, obserwują, bawią się, ale i służą pomocą innym. Mają okazję odczuć sukces, a także pokorę w momencie słabości, wyrazić podziw dla osiągnięć i docenić poświęcenie innych.
  • Odkrywają swoje talenty, poznają własne nastawienie do podejmowania wyzwań.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.